İzmir Kadın Her Daim Güzeldir

İzmir kadını her daim güzeldir.
Buna en büyük sebep İzmir’in ta kendisidir, tüm dünya genelinde kuşkusuz tüm kadınlar güzeldir. Lakin İzmir kadını bir başkadır. Boyu endamı duruşu yürüyüşü ile kendine özgü tarzı ile genel anlamda hayranlık duyulan kadın olma ünvanını evveliyattan bu yana elde etmiş bayanlardır.
Güzellik ve seksilikleri bir kenara dursun, erkek tavlası oynamayı bilen ulusça en yaygın bayan sayısı İzmir’de mevcuttur.
Ah o birde mayhoş aşk geceleri, rakı balık eşliğinde kanun darbuka ile söylenen nihavent makamında aşk şarkıları ile şerefine içiyorum güzelim denilip, ince belli bardakların tokuşması ile çıkan çin çin sesleri ne beyhude gecelere gebe bırakır insanı.
Ssedece bu kadar ile kalmıyor pek tabiki, kıvır kıvır göbeklerin atıldığı oyun havalarına eşlik eden kalçaları ile büyüleyici güzelliğe sahip bedenlerin o dekolte kıvrımlarına sığmayan buğday tenli vücutları ile süzüm süzüm süzer her erkeği tüm ayrıntıları ile.

Bir önceki yazımız olan İzmirin Güzeli Leyla Sultan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  

Leave a Reply

  • İzmir Kadın Her Daim Güzeldir

    by on 7 Nisan 2017 - 0 Comments

    İzmir kadını her daim güzeldir. Buna en büyük sebep İzmir’in ta kendisidir, tüm dünya genelinde kuşkusuz tüm kadınlar güzeldir. Lakin İzmir kadını bir başkadır. Boyu endamı duruşu yürüyüşü ile kendine özgü tarzı ile genel anlamda hayranlık duyulan kadın olma ünvanını evveliyattan bu yana elde etmiş bayanlardır. Güzellik ve seksilikleri bir kenara dursun, erkek tavlası oynamayı […]