İzmir Ve Yasak Aşk

İzmir’in adını duymak bile halen aklımı başından almaya yetiyor. Bunda 3 üç yıl önce idi, kocam bana, seni hiç izmir’e götürmedim gitmek istermisin diye sordu. Bende kendisine neden olmasın diye karşılık verdim.
İzmir’e gidecek olduğum için en ufak bir heyecan duymuyordum, halbuki tatili ve gezmeyi seven kadınım ve ne zaman tatil hazırlığı yapsak beni müthiş bir sevinç kaplar.
İzmir’e gitmek için vakit gelmişti yola koyulduk ve kocam ile beraber neşeli keyifli bir yolculuğa başladık. Kocam ile aramda harika tutkulu bir şak güven ve saygı vardır, büyük bir kavgamız olduğunu kesinlikle hatırlamıyorum.
Uzun süren yolcuğumuzun sonunda izmir’e gelmiştik, daha önce rezervasyonumuz olan otele yerleştik ikimizi yolculuk aşırı şekilde yormuştu yemek yiyip hemen uyuyup dinlenmeyi tercih ettik. Sabah erken vakitte uyanmıştık, kahvaltımızı dışarıda yapmak istedik ve güzel bir köy kahvaltısı hizmeti veren yerde yerimizi aldık, her şey o kadar güzel olağan ilerliyordu ki, ne benim ne kocamın yaşayacak olduklarımızdan ikimizin de haberi yoktu.
Bize hizmet eden garsonun farkına vardığımda, hemen kocamın yüzüne baktım ama o oralı bile değildi.
O kadar yakışıklı o kadar sempatik ve bebeksi yüzü vardı ki salon da bulunan tüm bayanların ilgi odağı olduğunu rahatça söyleyebilirim.
İçimde bir ses ritm tutmaya başlamıştı adeta, daha önce kesinlikle his etmediğim heyecan kalp atışımı ağzıma veriyordu. Çok tuhaf olmuştum ona bakmaktan kendimi alamıyordum, çağırsa koşup gidecek gibiydim, ve ellerimi yıkamak için lavaboya yöneldim ve kendisine pardon bakarmısınız lavabo nerede acaba diye sordum, kendisi bana buyurun ben götüreyim sizi hanımefendi dedi ve bayan wc yazan kısıma geldiğimizde nasıl olduğuna hala anlam veremediğim bir kişiliğe bürünüp, yakışıklı beni muhakkak ara diye kelimeler döküldü dudaklarımdan ve telefon numaramı kendisine verdim.

Bir önceki yazımız olan Her Gece Başka Bir Sevgili İzmir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  

Leave a Reply

  • İzmir Kadın Her Daim Güzeldir

    by on 7 Nisan 2017 - 0 Comments

    İzmir kadını her daim güzeldir. Buna en büyük sebep İzmir’in ta kendisidir, tüm dünya genelinde kuşkusuz tüm kadınlar güzeldir. Lakin İzmir kadını bir başkadır. Boyu endamı duruşu yürüyüşü ile kendine özgü tarzı ile genel anlamda hayranlık duyulan kadın olma ünvanını evveliyattan bu yana elde etmiş bayanlardır. Güzellik ve seksilikleri bir kenara dursun, erkek tavlası oynamayı […]