BORNOVA ESCORT

FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA

FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 1FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 2FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 3FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 4FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 5FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 6FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 7FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 8FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 9FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 10FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 11FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 12FANTEZİ KADINI KRALİÇE ELVAN BORNOVA - Image 13

Ad Details

  • Listed: 4 Ocak 2017 20:41
  • Expires: This ad has expired

Description

Merhaba beyler. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, yaşamımızın büyük bir bölümünü kaplayan cinselliğin önemi kuşkusuz hepimiz için büyük. Sadece ego tatminin yada orgazm amacı ile yapılan cinsellik beni tarzım değil.
Benim için ilk önemli olan şey hijyen ve doğallık tır. Son derece mütevazi ve doğal bayanım ve yaptığı her fanteziden zevk alan aynı zamanda aldığım zevk kadar partnerime zevk veren balık etli bayanım.
Kendine saygısı olan izmir beyleri ile görüşüyorum ve kadının ruhundan anlayan sevişirken haz almasını bilen küçük dokunuşlar ile büyük zevkler katan kadınım.
İzmir in Bornova semtimde yaşıyorum ve yine görüşmelerimi bornovadaki dairemde yapıyorum.
CİM/CİF ve ANAL dışında her türlü fantezi ye açık bayanım.
Grup sekste iddialı olduğum konusunda alçak gönüllü olamayacağım.
Benimle yapacağınız görüşmelerde her anlamda zevk alıp insani değerlerdede gayet huzur bulacaksınız. Güler yüzlü konuşkan ve sohbeti seven yeni insanlar tanıdıkça mutlu olan ve hayatlarına girdiğim erkeler tarafından devamlı aranılan ve arzu edilen kadınım. Çünkü beni tercih eden her beyefendi benim için değerlidir ve özeldir.
Eğer sizde olgun balık etli bir bayan ile daha önce hiç yaşamadığınız türden fantezilerin hepsini bir arada yaşamak isterseniz ben Bornovadayım. Randevü için aramanız yeterli.
İLETİŞİM

 

Listing ID: 773586d291559afc

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply